Producenci

Współpracujemy z największymi polskimi i zachodnimi firmami sprzętu AGD.

Amica

Amica Wronki S.A. to jedna z największych i najbardziej uznanych polskich firm. Domeną Amiki jest duży sprzęt AGD.

Beko logo

Beko

BEKO nigdy nie przestaje myśleć innowacyjnie i podejmować nowe wyzwania... Chcemy budować relacje z naszymi klientami na każdym etapie - od projektu do opakowania, od dystrybucji do sprzedaży. Dzięki naszej filozofii jesteśmy marką sprzętu gospodarstwa domowego obecną w ponad 100 krajach całego świata i TRZECIĄ NAJWIĘKSZĄ MARKĄ AGD W EUROPIE! Zaufało nam już ponad 440 milionów ludzi.

Bosch logo

Bosch

Marka Bosch otrzymała wiele prestiżowych nagród przyznawanych za najwyższą jakość i wyjątkowe wzornictwo. W latach 2007-2014 uhonorowani zostaliśmy prestiżowymi tytułami Superbrands, przyznawanymi przez ogólnoświatową organizację do badań konsumenckich.

Braun logo

Braun

Braun to czołowa niemiecka marka urządzeń elektrycznych. Wielu osobom kojarzy się z pionierskim wzornictwem przemysłowym, którego liderem był Dieter Rams i jego następcy.

DeLonghi logo

DeLonghi

De'Longhi to rodzinna firma z włoskimi korzeniami i ponad 100-letnim dziedzictwem twórczym. Jesteśmy obecni w 140 krajach i należymy do grona światowych ekspertów w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy

Dezal logo

Dezal

"Dezal Plus" Sp. z o.o. powstała w wyniku procesów restrukturyzacyjnych rozpoczętych przez Zakłady Metalowe "DEZAMET" S.A., które zajmowały się produkcją elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego od roku 1960.

Electrolux logo

Electrolux

Electrolux jeden ze światowych liderów w dziedzinie urządzeń AGD i do użytku profesjonalnego, sprzedający rocznie ponad 40 mln produktów klientom w 150 krajach.

Franke logo

Franke

Franke Kitchen Systems jest wiodącym dostawcą inteligentnych systemów kuchennych. Swoim klientom proponujemy kompleksowy pomysł na kuchenne wyposażenie od zlewozmywaka z baterią, po płytę grzewczą z okapem, piekarnikiem, zmywarką, chłodziarką i systemem sortowania odpadów.

Gorenje logo

Gorenje

Gorenje to jedna z najbardziej popularnych w Europie marek z sektora urządzeń gospodarstwa domowego (AGD). Marka pochodzi ze Słowenii, a swą nazwę wzięła od miejscowości, w której wybudowano jej pierwszą fabrykę.

Haier logo

Haier

Od 28 lat Haier dostarcza klientom produkty wysokiej jakości jako światowa marka nr 1 wśród producentów AGD, z 8,6 % udziałem w rynku (źródło Euromonitor International Ltd, 2012). Haier szczyci się mianem prekursora w tym sektorze. Misją i filozofią Haier jest dostarczanie klientom innowacyjnych i inteligentnych produktów wysokiej jakości w ponad 100 krajach na całym świecie. Wyjątkowe wzornictwo ma zaspokoić wszelkie oczekiwania konsumentów.

Indesit logo

Indesit

Rzetelność, przejrzystość, zaufanie. Trzy kluczowe wartości, które charakteryzują markę Indesit, stanowiąc jej siłę. Nieustanna troska o efektywność i prostotę produktów, przy jednoczesnym koncentrowaniu się na tych szczególnych wartościach jakimi są autentyczność i oryginalność, to nasze codzienne wyzwanie. Urządzenia Indesit, cenione w każdym domu za ich prawdziwe walory, wyróżniają się niezawodnością i wydajnością.

Metrex logo

Metrex

Firma METREX zajmuje się importem i dystrybucją drobnego sprzętu gospodarstwa domowego od 1990 roku.W 1995 roku, w celu poprawy konkurencyjności na polskim rynku zawiązała wraz z trzema partnerskimi firmami spółkę ELDOM, która nadzoruje i koordynuje działania związane z produkcją i dystrybucją sprzętu marki Eldom na terenie całego kraju.

Philips logo

Philips

Philips zatrudnia obecnie w Polsce blisko 7 tysięcy pracowników w 4 zakładach produkcyjnych oraz organizacji marketingowo-sprzedażowej. Firma należy do największych inwestorów zagranicznych na polskim rynku (około pół miliarda euro zainwestowanych od roku 1991). Jesteśmy jednym z największych polskich eksporterów (ok. 900 milionów euro rocznie). Dzięki blisko 90-letniej historii obecności w naszym kraju, marka Philips cieszy się uznaniem klientów, partnerów i współpracowników.

Polar logo

Polar

Blisko pół wieku produkujemy urządzenia gospodarstwa domowego, które od dawna cieszą się ogromną popularnością wśród naszych Klientów. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, elektroniki, trwałości i estetycznego wzornictwa, urządzenia POLAR czynią nasze życie prostszym i wygodniejszym. System Zarządzania Marką Polar gwarantuje dostarczanie klientom wyrobów zgodnie z ich oczekiwaniami. Potwierdzeniem tego jest posiadanie certyfikatu na zgodność z normą ISO 9001:2000Kupując produkty POLAR, możesz być pewien, że wybierasz nowoczesne urządzenia, a dzięki krajowej produkcji zyskujesz również konkurencyjne ceny w stosunku do zachodnich marek.

Samsung logo

Samsung

Sprzęt gospodarstwa domowego Innowacyjne urządzenia, które staną się głównymi punktami Twojego domu – od przestronnych lodówek z podwójnymi drzwiami, po najbardziej pojemne pralki ładowane od przodu – stylowy sprzęt AGD marki Samsung pomoże Ci zrobić więcej i lepiej w krótszym czasie – a wszystko to przy oszczędności miejsca i pieniędzy.

Siemens logo

Siemens

Produkty marki Siemens przeznaczone są dla najbardziej wymagającego odbiorcy oczekującego od urządzeń gospodarstwa domowego perfekcyjnej funkcjonalności i doskonałego wzornictwa. Czystość formy, ponadczasowy design oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości nadaje urządzeniom gospodarstwa domowego marki Siemens unikalny charakter, doceniony przez klientów na całym świecie.

Tefal logo

Tefal

Marka Tefal jest obecna w ponad stu krajach na całym świecie. W Polsce marka ta jest obecna od dawna, zaś oficjalnie od roku 1992 kiedy to w Warszawie powstało jej pierwsze przedstawicielstwo w naszym kraju. Od tego czasu marka Tefal zdobyła na naszym rynku stale powiększające się grono wiernych użytkowników którzy cenią sobie wysoką jakość i niezawodność produktów sygnowanych tą marką.

Teka logo

Teka

Teka jest europejską grupą przemysłową powołaną do produkcji kuchennych urządzeń do zabudowy, produktów łazienkowych oraz pojemników przemysłowych. Została założona w Niemczech w 1924 roku. Posiada również europejskie korzenie w produkcji zlewozmywaków, okapów, płyt kuchennych i piekarników oraz jest światowym liderem w produkcji beczek na piwo. Obecnie posiada 27 fabryki na trzech kontynentach, co pozwala sprzedawać produkty w ponad 110 krajach i dotrzeć do ponad 100 milionów konsumentów na całym świecie.

Whirlpool logo

Whirlpool

Tworzymy urządzenia gospodarstwa domowego najwyższej jakości, które ułatwiają życie naszym klientom. Naszym celem jest, aby produkty firmy Whirlpool znalazły się w każdym domu, wszędzie.

Zelmer logo

Zelmer

Zelmer to wiodący polski producent drobnego sprzętu AGD, m.in. odkurzaczy, maszynek do mięsa, mikserów, robotów kuchennych, sokowirówek, czajników oraz krajalnic. W asortymencie znajdują się również kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, żelazka, wagi i urządzenia do stylizacji włosów. Firma posiada duży udział w sprzedaży sprzętu AGD na rynkach zagranicznych, eksportując swoje produkty do 27 krajów świata. Zelmer jest w opinii konsumentów synonimem trwałości i niezawodności, a swoją markę buduje już od przeszło 60 lat.

  • Darmowy transport
  • Możliwość zamawiania sprzętu na życzenie
  • Płatności ratalne